• Reşat Nuri Sk. No:96/12 Ayrancı Çankaya Ankara

14

14

Fare

Fare yakalama ev ve iş yerlerinde mümkün değildir. Bireysel olarak farenin peşinden koşmak, terlik ve elimize geçen her eşya ile ona saldırmak komik bir manzara oluşturur. Fare tuzakları, fare yemi, fare kapanı, son dönemlerde daha popüler gibi gözüken fare kovucu, tabletler, fare zehri ve daha adını sayamayacağımız onlarca yöntem sıralanmaktadır. Hatta amatör yöntemlerle el yapımı tuzaklar bile mevcuttur.

Farelerin sağlıklı bir şekilde güvenle kontrol altına alınması adına bu güne kadar yapılan çalışmalar içinde en etkili ve en tesirli olan Fare istasyonları adını verdiğimiz uygulama işlemleridir.

Fare İstasyonu Nedir?

Fare İstasyonu; kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 20-30 cm ebatlarında içine fare zehri konularak, farelerin etkisiz hale getirilmesi sağlamak amacıyla kurulan düzeneklerdir.

Fare İstasyonları Nasıl Çalışır?

Fare istasyonları haşerelerin yoğun olduğu bölgelerde kurulumu yapılır. Farelerin hoşuna giden aromalarla tatlandırılan zehir, fareyi kendisine çeker. Zehre temas eden farede susuzluk oluşur. Fare girdiği alandan dışarıda su arayışına girer. Su içtikten sonra 10 saniye gibi kısa bir sürede ölümü gerçekleşir.

Fare ve Diğer Haşereler İçin Mücadele ve Yöntemler

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları ve düzenekleri

Çevrenizde yaşam alanlarınızı kısıtlayan sağlığınıza zarar veren tüm haşere türlerine ilişkin olarak 7/24 kesintisiz hizmet sunan çağrı merkezimizi arayabilir, ücretsiz bilgi alabilir, ilaçlama fiyatları ve indirim fırsatları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Sizlere garantili ve Ekonomik ilaçlama seçenekleri sunan firmamız sayesinde haşere türlerinden anında kurtulabileceksiniz.

Sayfamızı Paylaşın