• Reşat Nuri Sk. No:96/12 Ayrancı Çankaya Ankara

19

19

Konut Hizmetleri
İlaçlama esnasında mekanınızı teslim edeceğiniz firmanın mutlaka resmi olmasınadikkat ediniz. İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı olmayan firmalar resmi değildir. Kullandıkları ilaçlar insan sağlığına zararlı kanserojen etki taşıyan TARIMSAL KÖKENLİ ilaçlardır.
 
Böcekler ve kemirgenler apartman ve site yaşamında önemli bir sorun oluşturmaktadır. Özelliklede hamam böcekleri, tahta kuruları, pire,bit,örümcek,sıçanlar,fareler vb gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar.
Evlerin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir Böcekler genellikle loş, nemli ve karanlık ortamları tercih ederler. Apartman ve sitelerin çatıları, bodrumları, merdiven boşlukları, havalandırmaları vb gibi yerleri böceklerin ve kemirgenlerin en çok görülebileceği yerlerdir.Apartman ve sitelerde sayılan bu gibi yerlerde bulunabilen böcek ve kemirgenlerin yaşadığımız mekanlara girmeleri oldukça yüksek bir olasılıktır.Örneğin;fare,akrep,pire,sinek,sivri sinek,karınca,tahta kurusu,örümcek, tarla faresi,lağım faresi.ev faresi, sıçanlar gibi kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yaşarlar.(Özellikle apartman ve sitelerin kalorifer daireleri, bodrum çatı gibi alanlarında yoğun olarak görülüler.)Apartmanların havalandırma boşluklarına açılan pencereleri evlere girmek için kullanırlar.(böcekler ve Fareler için bilgi Zaralılar bölümündedir.)
 
Böcekler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır. birçok hastalığın taşıyıcısı olan bu vektörler aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar.
 
Artı İlaçlama şirketi olarak site ve apartmanlara avantajlı öneriler sunmaktayız.
 
Bizimle çalışmak isteyecek apartmanlar ve sitelere normal ilaçlama ücretinin % 50 indirimini sağlıyoruz. Kullanılan ortak kullanım alanlarında şirketimiz tarafından ücret talep edilmeden ilaçlanmaktadır. Sitelere uygulanacak yöntem genel ilaçlama yöntemidir; bu yöntemde tüm haşere ve kemirgenler karşı en etkili ilaçlama son sistem cihazlarla uygulanmaktadır.
 
Not: TOPLU İLAÇLAMALARDA ORTAK KULLANIM ALANLARINDAN 
( merdiven boşlukları bodrum çatı , kapıcı dairesi ve yönetici dairelerinden ücret alınmaz)
Sayfamızı Paylaşın